Podsumowanie zajęć artystycznych w MGOK Tyczyn - 13.06.2019r.

W dniu 13 czerwca br. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury im. Katarzyny Sobczyk w Tyczynie odbyło się spotkanie podsumowujące zajęcia kół artystycznych działających przy MGOK Tyczyn i CDKiIT
w Tyczynie. Słowa podziękowania za udział, wkład pracy, sumienność i pozytywną energię oraz gratulacje dla uczestników zajęć organizowanych przez MGOK wygłosiła p.o. dyrektor ośrodka kultury Zakia Cieślicka-Majka. Na scenie zaprezentowały się: Zespół taneczny Katarzynki, którego instruktorem jest Pani Monika Fornal, Zespół Tańca Ludowego Młodzi Tyczyniacy, którzy ćwiczą pod okiem Pani Pauliny Paszek-Kruczyńskiej oraz dzieci i młodzież z grupy „Śpiewam, bo lubię” działającej przy CDKiIT w Tyczynie, uczącą się śpiewu u Pani Ewy Siembidy. Wszystkie występy wzbudziły duży entuzjazm wśród uczestników spotkania. Oprócz występów można było obejrzeć przepiękną wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczestników zajęć, których instruktorem jest Małgorzata Korcz oraz prace malarskie uczestniczek warsztatów prowadzonych przez Pana Mirosława Pieprzyka w CDKiIT. Przygotowana ekspozycja była efektem pracy całego półrocza. Można było zobaczyć prace wykonane przez dzieci i dorosłych różnymi technikami. Wystawa wzbudziła ogromne wrażenie wśród zwiedzających. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki za udział w zajęciach. Wszystkim instruktorom prowadzącym zajęcia, dzięki którym efekty zajęć są tak piękne składamy serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za ciężką pracę przez cały rok artystyczny 2018/2019, a wszystkim uczestnikom gratulujemy talentów i życzymy udanych wakacji jednocześnie zapraszamy do zapisów na jesień!